Komplexní revitalizace bytových a panelových domů

Rozhodli jste se kompletně revitalizovat Váš dům? Pak jsme zde právě my, společnost SFZ Tománek s.r.o., zajistíme Vám kompletní revitalizaci budov s administrativní pomocí.

Provádíme zateplení pláště, zateplování bytových, panelových, rodinných domů a fasád. Výměnu a montáž plastových oken a vchodových dveří, zateplení bytové a panelákové střechy, rekonstrukce společných prostor, hydroizolace, zateplení sklepů, podkroví a fasády, kompletní elektroinstalace, rozvody vody a mnohé jiné.

Pomáháme získat státní dotace na rekonstrukce domů a budov.

Zpracujeme návrh ceny, ceník i projekt.

Zajišťuje odborné posouzení, zaměření a veškeré práce spojené s realizací díla, počínaje uzavřením smlouvy o dílo, přes organizaci stavby, správného načasování jednotlivých etap díla, aby nedocházelo ke zbytečným prodlevám, přes odbornou kontrolu na stavbě, až po zdárné předání díla investorovi. Tímto způsobem jsme schopni maximálně eliminovat časovou náročnost stavby a nutné omezení jednotlivých vlastníků bytových jednotek. Naše společnost má veškeré kvalifikační předpoklady pro splnění realizací díla i pro splnění podmínek pro čerpání nejrůznějších dotačních titulů. Vlastníme certifikát kvality ISO 9001:2008.

Vzhledem k tomu, že chceme našim zákazníkům poskytnout v každém odvětví plně kvalifikované služby, spolupracujeme vždy s těmi nejlepšími odborníky v daném oboru.

 

Stránka ve výstavbě: zde bych popsal stejně jako v předchozích bodech celý proces revitalizace. Od myšlenky chci revitalizovat dům, přes dokumentace, financování, dotace, povolení, smlouvy, výběr technologií, odevzdání projektu. Na konci bych uvedl výzvu k vyplnění poptávkového formuláře.

zelena usporam

Spolupracujeme s

spolupracujeme

Anketa

Jsou tyto stránky pro Vás přehledné?

Ano 6757
  Ano,ale chce to trochu vylepšit. 6833
  Ne 6633
  Ne, jsou velmi špatné. 6664
 
 
 
 

www.zatepleni-morava.cz   www.pujcovna-rental.cz    ZATEPLENIMORAVA@GMAIL.COM

Napiště nám

Sídlo firmy

Kancelář společnosti

  • ZATEPLENIMORAVA@GMAIL.COM
  • Hasičská 113/27
  • Ostrava - Hrabůvka
  • 700 30
  • Škrobálkova 235/56
  • Ostrava - Kunčičky
  • 718 00
  • tel.608 86 86 86
copyright: 3IT, designed by: PF