Plastová okna REHAU

Profil REHAU Brillant Design

Vynikající tepelná izolace a tvarová variabilita pro vysoký standard v bytové výstavbě.

Bydlete stylově s konfortem

Plastová okna jsou investicí na dlouhé období. Pokud stavíte nebo renovujete a stojíte před důležitým rozhodnutím, kladete-li důraz na tvar, obytný komfort a úsporu nákladů díky efektivní tepelné izolaci, výběrem plastových oken ze systému REHAU Brillant-Design učiníte správné rozhodnutí.

Náročný design pro Váš domov

Investujete mnoho do Vašeho domova a přitom chcete, aby do detailu odpovídal přesně Vašim osobním představám. Plastová okna ze systému REHAU Brillant-Design přispívají k tomu, že se vždy těšíte, až přijdete domů. Především tehdy, když máte mimořádné požadavky na design. Plastová okna ze systému REHAU Brillant-Design totiž perfektně doplní vzhled Vašeho domu. Velké množství tvarů, barev, dekorů a tvarovaných křídel Vám otevírá mnoho možností.

Úspora energie díky tepelné izolaci

S plastovými okny ze systému REHAU Brillant-Design se budete cítit ve Vašem domě skvěle, a to i v zimních měsících. Díky velmi dobrým hodnotám tepelné izolace zachováte teplo tam, kam patří - do vnitřního prostoru Vašeho domu. Tím si vychutnáte příjemné klima v místnosti a nízké náklady na topení. To činí z plastových oken ze systému REHAU Brillant-Design ideální prvek pro domy s nízkou energetickou náročností a pro zlepšení energetických bilancí u rekonstruovaných objektů.

Barvy profilů

Bílá, jedno- nebo oboustranně barevná.

Od obyčejných po nestandardní

Tak, jako jsou k dispozici různé tvary profilů, je pro plastová okna ze systému REHAU Brillant-Design připraven také velký výběr barev. Vedle klasické bílé jsou k dispozici téměř všechny barvy ze vzorníku RAL. Pokud dáváte přednost strukturovanému dekoru dřeva, naše snadno udržovatelné dekory Vás jistě nadchnou. Díky speciálním kašírovacím fóliím získáte nadstandardní vzhled Vašich plastových oken.
lakovani.jpg
dreveny-dekor.jpg

Geneo

NOVÁ DIMENZE VE VÝROBĚ OKEN - PROFIL VYZTUŽENÝ SKELNÝMI VLÁKNY

Vize plastového okna s výjimečnou tuhostí, které se obejde bez ocelové výztuhy, je realitou. Stalo se tak díky mnohaletému inovačnímu úsilí společnosti REHAU, z jejíchž laboratoří přešel do „ostré” výroby profilový materiál RAU-FIPRO®. Odejmutím oceli z profilu se cca o 10% zlepší hodnota Uf rámu. Další zlepšení se docílí vsunutím pěnové izolace do komory uvolněné po oceli.
Materiál RAU-FIPRO®, použitý v profilu Geneo®, je výsledkem více než šedesátiletého vývoje a inovačního potenciálu firmy REHAU. Novinku odvětví charakterizuje špičkový vláknový kompozitní materiál, který poskytuje profilovému jádru maximální stabilitu. Po leteckém průmyslu a po vozech formule 1, vláknové kompozitní materiály vnášejí vysoké výkony také do konstrukce oken.
RAU-FIPRO® přináší nejvyšší kvalitu a torzní tuhost pro úplně nová kriteria posuzování systémů okenních profilů. Jedná se o plnoarmovanou profilovou konstrukce rámu i křídel, kde výztuha nekončí cca 5 cm od svaru, ale je svařena a výsledný výrobek je proto daleko pevnější a stabilnější. Stabilita systémového řešení je certifikovaná a to včetně kotvení na stavební objekt rámovými turbošrouby bez přidané ocelové výztuže bylo odzkoušeno a certifikováno v IFT Rosenheim.
NOVÝ MATERIÁL S POUŽITÍM KOMPOZITNÍCH MATERIÁLŮ
Nejvyšší kvalita, dlouhá životnost a nejmodernější materiály jsou zárukou dlouhodobé funkčnosti výrobku. Profil Geneo® je profilový systém s třemi těsněními (středové těsnění) stavební hloubky 86 mm a pohledové výšky 115 mm. Stavební hloubka 86 mm je v současnosti nejlepší řešení z hlediska zpracovatelnosti, tepelné izolace a statiky při optimálním poměru ceny a kvality.
Samotný profil je složený ze dvou materiálů – celá vnitřní konstrukce je z revolučního materiálu RAU-FIPRO® a na povrchu se nachází hladký povrch z RAU-PVC, který se osvědčil na všech minulých profilových systémech REHAU, což má za důsledek jednoduché čistění, může se normálně kašírovat, lepit, případně lakovat.

VYŠŠÍ ROZMĚRY NEŽ BĚŽNÁ PLASTOVÁ OKNA

Tento inovační profilový systém poskytuje také nové možnosti v rozměrech, které nebylo možno dosud realizovat - až 90 % běžných řešení je možné vyrobit bez použití ocelové výztuhy, např. balkónové dveře s výškou 220 cm a šířkou křídla 100 cm. V případě použití ocelové výztuhy, je možné dosáhnout do této doby nedosažitelných rozměrů – např. balkónové dveře s výškou až 260 cm a šířkou 130 cm, tímto je možno poskytnout architektům a investorům větší možnosti při moderních velkých proskleních. Funkčnost profilu, flexibilitu a modularitu zabezpečují komory, které jsou uzpůsobeny také pro vložení termomodulů, které zásadně ovlivňují tepelně-izolační vlastnosti žádoucí pro splnění různých energetických norem a předpisů. Součinitel přechodu tepla Uf (rámu) standardního rámu je 1,0 W/m2K; při použití termomodulů je možné dosáhnout Uf (rámu) od 0,85 až do 0,91 W/m2K a při použití skla Ug = 0,5 W/m2K dosahuje okno až Uw = 0,72 až 0,73 W/m2K, což splňuje kritérium použití v pasivních domech.

EXTRÉMNÍ TEPELNÉ ÚSPORY

sklo Ug = 0,5 W/m2K , rám Uf = 0,91 W/m2K , celé okno Uw = 0,73 W/m2K

Ochrana proti hluku

GENEO® vytváří nová měřítka hlukové izolace! Dříve nedosažitelné hodnoty ve třídě hlukového útlumu 5 s ocelovým armováním. Vynikající tepelně-izolační vlastnosti nejsou nijak znehodnoceny.

Bezpečnost

Bez ocelového armování splňuje GENEO® s materiálem obsahujícím skelná vlákna RAU-FIPRO® třídu odolnosti proti vloupání WK 2. A to i při plné tepelné izolaci!
zelena usporam

Spolupracujeme s

spolupracujeme

Anketa

Jsou tyto stránky pro Vás přehledné?

Ano 6455
  Ano,ale chce to trochu vylepšit. 6527
  Ne 6323
  Ne, jsou velmi špatné. 6335
 
 
 
 

www.zatepleni-morava.cz   www.pujcovna-rental.cz    ZATEPLENIMORAVA@GMAIL.COM

Napiště nám

Sídlo firmy

Kancelář společnosti

  • ZATEPLENIMORAVA@GMAIL.COM
  • Hasičská 113/27
  • Ostrava - Hrabůvka
  • 700 30
  • Škrobálkova 235/56
  • Ostrava - Kunčičky
  • 718 00
  • tel.608 86 86 86
copyright: 3IT, designed by: PF