Žaluzie Rolux EURO Line

EURO: Brilant, Style, Style Opal, Design

Žaluzie Euro jsou určeny především k montáži na rám plastových, případně euro oken. Jde o žaluzie, u kterých se nehledí pouze na funkčnost zastínění (ta je samozřejmostí), ale především na design. Dokonalá splynutí žaluzie s plastovým oknem v jeden celek, precizní řešení všech detailů, jednoduchá a spolehlivá manipulace, to jsou přednosti této žaluzie.
Žaluzie Euro Design a Brilant je ovládaná plastovým kuličkovým řetízkem, který zabezpečuje jak naklápění lamel do požadované polohy, tak celkové vytahování a spouštění žaluzie. Výhodou tohoto řetízku oproti standardním provázkům je to, že se neušpiní, popřípadě jde velice snadno očistit a při vytažení žaluzie se Vám nepřekáží na parapetu. Žaluzie je vytahována přes převod pomocí textilní pásky, která díky své velmi malé tloušťce umožňuje dokonalejší uzavření žaluzie a tím větší zastínění. K zafixování žaluzie na rámu plastového okna slouží fixační struny, které jsou uchyceny v spodní částí rámu pomocí kolíčku, který je téměř neviditelný. Veškeré uchycovací prvky jsou neviditelné a vytváří tak dojem "čisté linie."
Oba typy žaluzie je možno dodat v domykavém provedení. Žaluzie mají všechny přednosti typu Euro, a navíc Vám dokonale zastíní interier. Toho je dosaženo velmi kvalitním dovřením lamel (které umožňuje tenký pásek na vytahování), excentrickým prostřižením otvoru, použitím hustšího žebříčku a většího množství lamel. Výsledkem je opravdu dokonalá žaluzie, která v zavřeném stavu tvoří jednotnou plochu bez jakéhokoliv prostřihu a při otevření působí velmi zajímavě díky menší rozteči žebříčku.
Tyto typy je také možno vyrobit s lamelami 16 mm, které působí "jemnějším" dojmem a vytvoří neopakovatelný design Vašeho plastového okna.

Euro Brilant Color Line

Nový typ žaluzií určený pro plastová okna a EURO okna s jemným designem krycí lišty bez čelních plastových krytek. Žaluzie se montují do zasklívacích lišt, naklápění a vytahování lamel je prováděno pomocí řetízku, který je vyveden ve spodní části krycího profilu. Horní profil (25x25), krycí profil a spodní profil lze barevně kombinovat, na výběr je široká paleta barevných odstínů lamel v šířce 16 mm a 25 mm. Žaluzie jsou dodávány nejen ve standardním provedení, nýbrž také v domykavém (celostínícím) provedení a jsou vybaveny boční silonovou fixací.
zelena usporam

Spolupracujeme s

spolupracujeme

Anketa

Jsou tyto stránky pro Vás přehledné?

Ano 6757
  Ano,ale chce to trochu vylepšit. 6833
  Ne 6633
  Ne, jsou velmi špatné. 6664
 
 
 
 

www.zatepleni-morava.cz   www.pujcovna-rental.cz    ZATEPLENIMORAVA@GMAIL.COM

Napiště nám

Sídlo firmy

Kancelář společnosti

  • ZATEPLENIMORAVA@GMAIL.COM
  • Hasičská 113/27
  • Ostrava - Hrabůvka
  • 700 30
  • Škrobálkova 235/56
  • Ostrava - Kunčičky
  • 718 00
  • tel.608 86 86 86
copyright: 3IT, designed by: PF